Plemeno psa je důležité před realizací vědět, protože ne všechny vámi uváděné požadavky nemusí být vhodné pro dané plemeno.

Při návrhu je pro mne velkým pomocníkem fotografie psa.

Pokud si nevíte rady jak změřit obvod vašeho krku psa přečtěte si následující radu v sekci "Rádce". Obojek má ve většinu případů 5 dírek. Vámi uvedený rozměr bude odpovídat cca. prostřední dírce.

Běžné nabízené šířky obojků jsou 2,3,4,5 a 6cm. Samozřejmě nabízím i větší rozměry.

Barvu obojku je nutné brát spíše jako orientační. Její odstín je totiž přímo závislý na mnoha okolnostech.

Bronzové kování je asi to nejkvalitnější kování pro obojky, ale je nutné počítat s jeho vyšší váhou. Není proto moc vhodné pro malá plemena.

Klasické sedlářské kování s rolnou v černém provedení. Vhodné pro všechny typy obojků.

Nejpoužívanější sedlářské kování s rolnou pro obojky v chromovém provedení. Vhodné pro všechny typy obojků.

Souhlas se zpracováním osobních údajů
1.            Udělujete tímto souhlas společnosti Dogcat s.r.o. , se sídlem Malé náměstí 76, Mníšek pod Brdy IČ: 05163633, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném u městského soudu v Praze, oddíl C, vložka C 259255 (dále jen „Správce“), aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů dále jen „Nařízení“) zpracovávala tyto osobní údaje:
-              jméno a příjmení
-              název společnosti
-              e-mail
-              telefonní číslo
-              adresa 
2.            Jméno, příjmení, název společnosti, telefonní číslo, e-mail a adresu je možné zpracovat na základě Vámi uděleného souhlasu a je nutné zpracovat za účelem objednávky. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 5 let.
3.            S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo dopisu na kontaktní údaje společnosti info(zavináč)designbystork.com
4.            Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem, osobní údaje však pro Správce mohou zpracovávat i tito zpracovatelé:
a.            Poskytovatel softwaru EVici webdesign s.r.o.
c.            Případně další poskytovatelé zpracovatelských softwarů, služeb a aplikací, které však v současné době společnost nevyužívá.
5.            Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle Nařízení máte právo:
-              vzít souhlas kdykoliv zpět,
-              požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme, žádat si kopii těchto údajů,
-              vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit, popřípadě požadovat omezení zpracování,
-              požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,
-              na přenositelnost údajů,
-              podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů nebo se obrátit na soud.